Par Agence

Agence ir personāla nodrošināšanas uzņēmums, kas strādā kopā ar pilsētu un novadu uzņēmumiem visā Latvijā, kopš 2019. gada. Darbinieki ir aicināti pieteikties no visas Latvijas, nepieciešamības gadījumā nodrošinot dzīvesvietu un transportu, nokļūšanai darba vietā.

Šobrīd Agence sadarbojas ar uzņēmumiem piecās nozarēs: kokapstrāde, pārtikas ražošana, loģistika, metālapstrāde un pakalpojumu joma.

Mūsu misija

Sniegt stabilu un drošu ilgtermiņa darbavietu ikkatram

Mūsu vīzija

Palīdzam sasniegt vairāk

Mūsu aģentūras vērtības ir

Komanda

Tas, ko sasniegsim kā uzņēmums, ir atkarīgs tikai no tā, kā mācēsim strādāt komandā. Ik dienu sākam ar rūpēm par mūsu darbiniekiem, veidojam darba vidi, kurā ikviens var justies labi un veikt savu darbu kvalitatīvi. Mēs ticam, ka ikkatram uzņēmumā ir jāapzinās sava vērtība un kāpēc tieši viņa darbs ir nozīmīgs. Daloties pieredzē un palīdzot viens otram mēs veidojam stipru komandu.

Uzticamība

Uzņēmumā varam paļauties viens uz otru. Katra darbinieka veikumam ir tikpat liela nozīme kā kopīgam komandas sniegumam, tāpēc atklātība ikkatrā sadarbības posmā mums ir vitāli svarīga. Strādājot komandā vienmēr atradīsim veidu, kā izpildīt solīto. Tieši tāpēc mums uzticas mūsu sadarbības partneri.

Atbildība

Ir būtiski uzņemties atbildību ne tikai par sev uzticēto darbu, bet arī par to, kas notiek darba vietā kopumā. Mēs rīkojamies pārdomāti, lai katra mūsu darbība radītu pozitīvas pārmaiņas mums apkārt. Savlaicīgi pamanām savas kļūdas, atzīstam tās un vienmēr rodam risinājumus, kas ļauj mums radīt pilnīgu savstarpēju uzticību.

Atsauksmes

Darbinieku pieredzes video

Tavi ieguvumi izvēloties darbu Agence

Stabilitāte

Nodrošināts darbs stabilā uzņēmumā, kam rūp cilvēku labklājība.

Taisnīga attieksme

un pārdomāta rīcība.

Atbildība vienam par otru

Esam prasīgi viens pret otru un stingri ievērojam to, par ko esam vienojušies.