+ pieteikties darbam

Darbinieku piesaiste 
visā Lat​vijā

Agence - pilna cikla personāla nodrošināšanas uzņēmums, kurš strādā kopā ar uzņēmumiem visā Latvijā.

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Sazinies ar mums:

+371 20025263

Personāla noma

Personāla noma ir darbaspēka nodrošināšanas pakalpojums, kas ļauj uzņēmumiem ātri piesaistīt darbiniekus - bez nepieciešamības tos tieši nodarbināt savā uzņēmumā. Agence nodrošinās darbinieku pieņemšanu darbā un ar to saistīto administrāciju, lietvedību un grāmatvedību. Labākos Agence darbiniekus varēsiet pārņemt sava uzņēmuma štatā.

Augsta darbinieku kvalitāte

Agence veiks darbinieku atlasi pēc klienta norādītajiem kritērijiem visā Latvijas teritorijā. Darbinieku atlasi veicam 3 interviju kārtās. Efektivitātes nodrošināšanai veicam darbinieku apmeklējuma kontroli, uzturam darbinieku vērtēšanas sistēmu, veicam regulāru saziņu ar darba vadītājiem un pašiem darbiniekiem. Nepieciešamības gadījumā darbiniekiem nodrošinam dienesta viesnīcu un nokļūšanu darba vietā.

Ātra darba uzsākšana

Ar pirmajiem kandidātiem pie Jums uz izvērtēšanu un darba vietas apskati ierodamies ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā pēc sadarbības līguma parakstīšanas. Darbu uzsākt kandidāti var 3 darba dienu laikā pēc darba vietas apskates.

Vai nepieciešams palielināt ražošanas apjomus vai piesaistīt darbiniekus uz noteiktu laiku?

SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir darbinieku noma un kā tā atšķiras no tiešā darba līguma?
Darbinieku noma ļauj uzņēmumiem iznomāt darbiniekus no trešās puses, nodrošinot elastīgu darbaspēka pieprasījuma apmierināšanu. Atšķirībā no tiešā darba līguma, noma nerada tiešas tiesiskas saistības starp darbinieku un galīgo darba devēju.
Kādas ir darbinieka tiesības un garantijas, strādājot darbinieku nomas ietvaros?
Darbiniekiem, kuri strādā darbinieku nomas ietvarā, tiek nodrošinātas tādas pašas tiesības un garantijas kā tiešā darba līguma gadījumā, tostarp attiecībā uz darba apstākļiem un atalgojumu.
Vai darbinieku noma var palīdzēt starptautiskiem uzņēmumiem, kas vēlas darboties Latvijā?
Darbinieku noma var vienkāršot starptautisko uzņēmumu ienākšanu Latvijas tirgū, ļaujot tiem pieņemt darbā darbiniekus bez nepieciešamības dibināt vietēju juridisko personu.
Kādi ir soļi, lai piesaistītu darbiniekus caur darbinieku nomu?
Jūs sniedziet informāciju par darbaspēka vajadzībām jūsu uzņēmumam. Agence sagatavos sadarbības priekšlikumu atbilstoši jūsu vajadzībām. Pēc sadarbības līuma noslēgšanas, nekavējoties uzsākam projekta īstenošanu. Ar pirmajiem kandidātiem pie Jums uz izvērtēšanu un darba vietas apskati ierodamies ne vēlāk kā 4 darba dienu laikā pēc sadarbības līguma parakstīšanas.

Agence personāla nomas​ ieguvumi

Jauna darba meklētāju auditorija - Agence uztur apjomīgu datubāzi ar potenciālajiem darba meklētājiem no Latvijas reģionu pilsētām, kuri gatavi braukt strādāt uz citām pilsētām. Tā ir cita darba meklētāju auditorija pret to ar, kuru klienti ir strādājuši līdz šim, kā rezultātā palīdzam darba vakances ieraudzīt ievērojami vairāk potenciālajiem darba kandidātiem.

Ātrums - unikālā darbinieku datubāze un atstrādāti atlases procesi ļauj operatīvi tikt galā ar jebkāda lieluma pieprasījumu. Mūsu pieredzē ražosanas klientam esam varējuši mēneša laikā piesaistīt pat 70 jaunus darbiniekus.

Individuāli risinājumi - katram klientam atrodam piemērotu personāla nomas risinājumu. Pielāgojam nepieciešamo nodarbinātības ilgumu, darbinieku pieredzi un prasmes. Projekta realizācijas laikā veicam regulāru saziņu ar nomas darbiniekiem par darba rezultātiem, darba apmeklējumu. Nepieciešamības gadījumā labākos Agence darbiniekus uzņēmums var pārņemt savā štatā.

Piesakies konsultācijai par Agence personāla risinājumiem!

PIETEIKTIES KONSULTĀCIJAI

Agence Latvijā​​ ​un Dānijā

Agence sadarbojas ar uzņēmumiem Latvijā un Dānijā dažādās nozarēs: kokapstrāde, pārtikas ražošana, loģistika, ražošana, metālapstrāde, celtniecība, ēdināšana un auto industrija.

Sadarbības partneri Dānijā:

Sadarbības partneri Latvijā:

Sazinies ar mums:

 ​+371 20025263