fbpx

Pēdējā gada laikā brīvās vakances darba tirgū samazinājušās par vairāk nekā trešdaļu.

Publiskajā sektorā tās bija 8.1 tūkstotis un privātajā 11.9 tūkstoši. Pēdējā gada laikā brīvās vakances privātajā sektorā samazinājās par 10 tūkstošiem, jeb 45.7%, kamēr publiskajā sektorā tikai par 0.4 tūkstošiem, jeb 4.7%.

Tajā pašā laikā SIA Agence ir vairāk kā dubultojuši pie sevis nodarbināto cilvēku skaitu, nodarbinot ne tikai Rīdziniekus, bet arī dodot iespēju cilvēkiem no visas Latvijas strādāt mūsu objektos Rīga un pierīgā. Mēs esam parūpējušies par to, lai darbs tiktu nodrošināts vienmēr un uz ilgstošu laiku. Kā arī mūsu darbiniekiem, kas dzīvo tālāk no mums, lai varētu dienas laikā izbraukāt uz darbu un mājās, nodrošinām iespēju palikt kādā no mūsu dienesta viesnīcām vai dzīvokļiem, kur nodrošināt drošus un ērtus dzīvošanas apstākļus.

Padalies ar šo rakstu soc. tīklos:

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

Par mums

Mēs esam uzņēmums SIA ‘’Agence’’, un mēs strādājam lielākajos industriālajos objektos Latvijā, lielākoties Rīgā un pierīgā. Mēs savu komandu veidojam tikai no vislabāk kvalificētākajiem darbiniekiem, kuri ar mums sadarbojas ilgtermiņā un pateicoties mūsu unikālajai bonusu sistēmai saņem stipri augstāku atalgojumu kā vidēji nozarē.

Citas ziņas:

Seko mums:

Piesakies darbam

aizpildot 1 minūtes formu

 Piesakoties Jūs piekrītat datu apstrādei un privātuma politikai