fbpx

SIA AGENCE darbinieku atsauksmes

Agence darbinieku atsauksmes.

Kad es braucu uz SIA ”Agence”, biju satraukta par to, kā būs. Bet tad mums parādija visu, kas būs jādara. Es no darba sagaidīju, ka būs daudz grūtāk, bet kad sāc strādāt – tā neliekas. Kad jau bija pirmā darba diena, es atcerējos kādu teicienu, ko mamma man bija teikusi: ”Acis darba izbijās, rokas darba nebijās. Rokas darba nebijās, zinājās padarīt.” Mūsu sadarbībā patīk tas, ka SIA ”Agence” rūpējas par saviem darbiniekiem, nodrošinot ar mājīgu naktsmītni, transporta izdevumu segšanu,  SIA ”Agence” ir kā otrās mājas, cilvēki ir ļoti uzticami un vienmēr ar smaidu Tevi sagaidīs.
Es ieteiktu saviem draugiem šo darbu, jo šajā darbā ir sirsnīgi kolēģi un atsaucīgs personāls. Gribu vēl ieteikt tiem, kas šaubās, lai uzdrošinās un pamēģina, jo ja nepamēģināsi – neuzzināsi.

Sandra

SIA AGENCE DARBINIECE

Bija uztraukums braucot strādāt. Bet kad ierados, uztraukums pazuda. Šobrīd ir ļoti laba attieksme no kolēģiem darbā – visu ļoti smalki izstāstīja un apmācīja.
Sadarbība ar SIA ”Agence” – ļoti forša. Patīk tas, ka tiek segti transporta izdevumi no naktsmītnes līdz objektam, kurā strādāju. Nav nekas jāmaksā, lai uzsāktu strādāt. Naktsmītnes iekārtotas labi ir gultasveļa un virtuvīte ar visu nepieciešamo. Iespēja arī atpūsties atputas telpā, pēc darba. 

Pie SIA ”Agence” sadarbības partnera, kur strādāju tieši es, arī tiek nodrošināta ēdienreize, strādājot naktsmaiņā. 

Ieteiktu strādāt šajā uzņēmumā, jo firmas SIA ”Agence” kolektīvs ir pretīmnākoši un izpalīdzīgi.

Aigars

SIA AGENCE DARBINIEKS

Agence ir kompānija, kas ver plašas iespējas ik vienam no mums un darba iespēju klāsts ir nebeidzams. Kļūstot par vienu no Agence lielās ģimenes, tiek dota iespēja strādāt jebkurā Latvijas pilsētā, nodrošinātas siltas un mājīgas naktsmītnes, kā arī patīkama darba vide kopā ar fantastiskiem kolēģiem. Atliek vien saņemties un ne mirkli nebaidīties no pārmaiņām, jo par Tevi parūpēsies, vienmēr atbalstīs un uzklausīs jebkurā situācijā, vietā un laikā.

Es pati vēl tikai nesen uzsāku darba gaitas. Katra diena ienes ko jaunu un pozitīvu manā dzīvē. Mums katram ir iespēja paplašināt savu redzes loku, mēģināt un iemīlēt to, ko darām. Pilnīgi noteikti varu teikt, vēl nekur neesmu jutusies tik droši kā šīs kompānijas apgādībā, jo jebkura situācija, vēlme vai vajadzība netiek ignorēta!

Pirmais iespaids vienmēr ir noteicošais, jau tajā brīdī mēs jūtam, vai šī vieta ir tieši tas, ko mēs meklējam un vēlamies. Mans pirmais iespaids visnotaļ bija patīkams, atverot durvis es jutos gaidīta, pretī stāvēja smaidoši un mīļi cilvēki kas ar savu pozitīvismu un siltumu uzņēma mani kā vienu no viņiem. Lai arī esmu cilvēks no citas pilsētas un bažas par dzīvošanu kā arī transportu ir ļoti lielas, uzsākot darbu, Agence darbinieki palīdzēja izplānot visu līdz pēdējam sīkumam, atbildēja uz visiem jautājumiem un turpina rūpēties par mani un vidi man apkārt, par šo visu es varu teikt lielu paldies!

To nevar izteikt vārdos, cik ļoti ik katrs no mums esam svarīgi šai kompānijai. Kur vēl, mums tiek piedāvāti tik daudzi bonusi strādājot? Kura vēl kompānija būs tik pretimnākoša savam darbiniekam un darīs visu, lai darbinieks būtu apmierināts, ar jumtu virs galvas, ļoti labām emocijām ik brīdi! Tu nebūsi viens, ar Tevi vienmēr kopā būs kompānija Agence.

Magda

SIA AGENCE DARBINIECE

Labdien! Esmu Andris un strādāju SIA “Agence” par mobilo darbinieku. Vēlos nedaudz pastāstīt, par savu pieredzi strādājot šajā uzņēmumā.
Biju darba meklējumos, gatavojos jau doties peļņā uz ārzemēm. Uzzināju par šo uzņēmumu no mājas lapas “facebook” .Uzrakstiju pieteikumu ar mani sazinājās firmas pārstāvis, norunājām satikties uz interviju. Intervijā mani iepazīstināja ar uzņēmumu, to darba daudzveidīgo piedāvājuma iespējām. Pēc intervijas bija pārdomas ;Vai tiešām tā varētu būt! Ka tiek nodrošinātas bezmaksas -dzīvessvieta un apmaksāti transporta izdevumi. Aprunājoties ar ģimeni pieņēmām lēmumu pievienoties šim uzņēmumam.
Šajā uzņēmumā strādā pozitīvi un atsaucīgi darba vadītāji, kuru primārās intereses ir darbinieki un viņu labklājība.
Uzņēmums mani nodrošina ar darbu, kas ir daudzveidīgs. Ar darbu un darba apstākļiem esmu apmierināts. Man patīk, ka man katra darba diena ir atšķirīga, jo katru dienu iemācos ko jaunu.
Vēlos pateikt lielu paldies SIA “Agence” uzņēmumam.

Andris

SIA AGENCE DARBINIEKS

Piesakies darbam

aizpildot 1 minūtes formu

 Piesakoties Jūs piekrītat datu apstrādei un privātuma politikai